Wrześniowy Bazarek Arbuza rusza 4 września!

 

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich na Wrześniowy Bazarek Arbuza!

Kiedy?

START: 4 września 2023

KONIEC: 15 września 2023

do godziny 21:00:59

Gdzie?

Dołącz do grupy na Facebooku i upoluj najlepsze fanty!

👇👇👇

Bazarek dla ArbuZa – charytatywnie dla najsłabszych🐰🐱🐹🐁

 

REGULAMIN WRZEŚNIOWEGO BAZARKU ARBUZA


1. Bazarek trwa od 4 września do 15 września do godziny 21:00:59 (oznacza to że licytacje dnia 15 września o godzinie 21:01 i później już nie są brane pod uwagę)
2. CW – to cena wywoławcza, licytujący podbija kwotę wywoławczą o minimum złotówkę.
3. Nie umieszczamy fantów samemu, bazarkiem zajmują się tylko wyznaczeni wolontariusze ArbuZa.
4. Koszt wysyłki pokrywa kupujący, standardowa wysyłka paczkomatem to koszt 20zł, wchodzi w to nie tylko koszt samej wysyłki, ale i opakowania i etykiety.
5. Po zakończeniu bazarku nasz wolontariusz odezwie się w wiadomości prywatnej z podsumowaniem kwoty wylicytowanych przedmiotów, ustali sposób odbioru lub wysyłki (w przypadku wysyłki będziemy zbierać dane takie jak mail, numer telefonu i paczkomat docelowy).
6. Wpłat dokonujemy na zrzutkę w serwisie pomagam.pl –
>> link podamy na zakończenie bazarku<<
link będzie wyróżniony u góry bazarku i dodatkowo wysłany w wiadomości. Pamiętaj dopisać imię i nazwisko podane na facebooku – znacznie ułatwi nam to weryfikację. Bez wpisania nazwy wpłata jest anonimowa.
7. W przypadku nie odebrania fantów w podanym terminie oraz nie ustalenia innego w przeciągu miesiąca, fanty zostaną przekazane na następny bazar, również te już opłacone na zrzutce.
8. Niektóre fanty są wystawiane jako tylko z odbiorem osobistym – tutaj nie ma możliwości wysyłek, ze względu na wielkość/delikatność przedmiotu.
9. Cała uzbierana kwota zostanie przeznaczona na utrzymanie podopiecznych Stowarzyszenia Arbuz w Bydgoszczy oraz na opłacenie faktur od weterynarza.