adopcje zwierzat bydgoszcz
Procedury
Procedury
Procedury

KOTY:

  1. Jeżeli któryś z naszych kocich podopiecznych skradł Ci serce to skontaktuj się z nami:

– przez SMS na numer 606 985 533,

– poprzez wiadomość e-mail na adres arbuz.adopcje@gmail.com,

– lub wiadomość na naszym profilu Facebookowym.

Nie zapomnij napisać nam o adopcję, którego kota się starasz!

  1. Zaprosimy Ciebie na wizytę do naszej Kociarni żebyś mógł lepiej poznać wybranego kota, jego potrzeby i przyzwyczajenia. W trakcie spotkania opowiemy Ci o warunkach, które trzeba spełnić aby kot mógł z Tobą zamieszkać. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie życia z kotem to spotkanie jest świetną okazją do zdobycia wiedzy.

  2. Jeśli uzbrojony w wiedzę przygotujesz wyprawkę dla nowego domownika to umawiamy się na wizytę przedadopcyjną, na której omawiamy ewentualne wątpliwości i podpisujemy umowę adopcyjną.

UWAGA: Koci podopieczni są wydawani wyłącznie do domów na terenie Bydgoszczy i okolic. Chcemy mieć pewność, że w razie nagłej sytuacji będziemy w stanie pomóc.

KRÓLIK I GRYZONIE:

  1. Wypełnij krótką ankietę przedadopcyjną i prześlij ją do nas przez naszą stronę internetową lub mailowo na adopcje@gmail.com. Jeśli możesz dołącz zdjęcia warunków, jakie możesz zapewnić i wyposażenia kojca/klatki, jakim dysponujesz. Jeśli nie posiadasz jeszcze wyprawki – nie przejmuj się! Pomożemy Ci wybrać niezbędne akcesoria.

  2. Daj nam kilka dni na zapoznanie się z ankietą i odpisanie na Twoją wiadomość.

  3. Umawiamy się na wideorozmowę, na której przedstawiamy historię zwierzęcia, jego potrzeby, przebyte choroby i ewentualne uwagi odnośnie wyprawki dla królika/gryzonia.

  4. Jeśli obie strony są na „tak” to zapraszamy do Omyczkowa, podpisujemy umowę adopcyjną i zwierzę może jechać do nowego domu 😊

Jeśli nie jesteś z Bydgoszczy, a chciałbyś adoptować królika lub gryzonia – nie widzimy żadnego problemu. Postaramy się pomóc w znalezieniu transportu grzecznościowego lub Blablacar.